середа, 1 жовтня 2014 р.

«Нові журналісти» на шляху до мрії27 вересня відбулося друге заняття чергового курсу школи «Новий журналіст». Студенти шостого набору школи продовжують освоювати медіапрофесію.

Цього разу навчальний день був присвячений детальному вивченню таких інформаційних жанрів журналістики, як новина і репортаж. Лекцію та практикум із цих жанрів провели член правління Асоціації «Новомедіа», незалежний журналіст Тетяна Пінчук та журналіст Інтернет-порталу «Апостроф» Вероніка Гаврилюк.

Також на занятті студенти дізналися про найпоширеніші російськомовні помилки від головного редактора корпоративного видання «30: Чудеса за полчаса» Ольги Бідненко, вибір теми від спеціаліста ділового Інтернет-порталу Hubs Лесі Войтицької, роботу з експертами і влаштування редакції від головного редактора журналу «Рубежі здоров’я» Любові Гасанової та про інші важливі аспекти журналістської діяльності.

Наступне заняття відбудеться вже 4 жовтня і присвячуватиметься, зокрема, актуальній та затребуваній у сучасній Україні екстремальній журналістиці.

Дарія Кривошея

Немає коментарів:

Дописати коментар